Захисна плівка завдяки своїм властивостям і невисокій ціні знаходить своє застосування в різних сферах як промислового, так і побутового використання. Незважаючи на незначну товщину, полівінілхлоридні плівки виконують низку важливих функцій:
захищають поверхні від механічних пошкоджень,
перешкоджають попаданню вологи,
зменшують вплив сонячного світла,
оберігають від забруднень.
Споживачі давно оцінили всі переваги цього матеріалу та використовують його у різних ситуаціях. Захисні функції плівки роблять її незамінною, якщо має бути ремонт або переїзд. Дуже часто переробка приміщення робиться при меблів, що знаходяться там, особливо це стосується кухонних гарнітурів. Як відомо, кухні можуть бути різної цінової категорії та відрізняються різноманітністю використовуваних матеріалів. Тому, щоб після завершення всіх робіт не виявилося, що модна дизайнерська кухня повелася від влучення вологи, або шафи з цінних порід деревини безнадійно зіпсовані, необхідно наклеїти на них захисну плівку. Вона захистить меблевий фасад від попадання будівельних сумішей, фарби, пилу, штукатурки і збереже ваші меблі від псування під час будівельних та реставраційних робіт.
Нанесення плівки на меблевий фасад:
Сам процес наклеювання плівки не складає труднощів, головне – правильно підготувати поверхню фасадів. Спочатку потрібно ретельно відмити фасади від пилу, що накопичився, жиру і кухонного нальоту, потім знежирити всі поверхні і потім вже накладати і фіксувати ПВХ-матеріали. Завдяки своїй пластичності та гнучкості, захисні плівки легко покривають усі поверхні, тому фільонки та різьблення на меблевих фасадах будуть надійно захищені під час ремонту.
Використання захисних властивостей матеріалу поширене при транспортуванні предметів інтер’єру та меблів. Дуже часто меблі зазнають механічних пошкоджень, коли здійснюється її перевезення або переїзд. Некомпетентні вантажники або логістичні компанії часто недбало ставляться до предметів, що перевозяться. В результаті чого у меблів з’являються сколи, подряпини, вм’ятини, биті дзеркала та скло. Все це псує зовнішній вигляд меблів і робить її непридатною для використання. Щоб такого не трапилося, слід ретельно пакувати всі предмети в поліетилен. Наклеювання захисної плівки убереже ваші речі від псування, а ваші нерви – від розладу. До того ж сам процес демонтажу запобіжного шару досить простий – достатньо протягом певного часу впливати на нього за допомогою тепла, так як висока температура сприяє розм’якшенню клейового складу. Завдяки високій якості та високотехнологічним матеріалам плівка легко знімається, не залишаючи клейкого липкого шару на поверхні.
Поруч із побутовим застосуванням захисних плівок, затребуване використання цих матеріалів у комерційних цілях. Більшість виробників меблів та меблевих фасадів замовляють рулони різної ширини, щоб захистити свою продукцію під час зберігання на складах, виробничих приміщеннях, у шоу-румах, під час вантажно-розвантажувальних робіт, транспортування. Кожен виробник хоче, щоб його товар відповідав усім естетичним та експлуатаційним вимогам, тому на допомогу приходить захисне покриття, яке зберігає первинний вид виробу.
Ще одним незаперечним якостям плівки є її довговічність та безпека, підтверджена стандартами якості. Невисока вартість цього матеріалу дозволить придбати таку кількість плівки, яка зможе захистити всю атмосферу в будинку.