Виняткові властивості даного матеріалу, в порівнянні з іншими пакувальними плівками, забезпечуються за рахунок наявності клейкого шару на одній із сторін. Основні галузі застосування плівкового захисного покриття – упаковка товарів для продажу, транспортування та монтажу.
Для будматеріалів, зокрема металоконструкцій. Захисна плівка дозволяє зберегти товарний вигляд виробів, наприклад, сендвіч-панелей. Використовується матеріал завтовшки 40-50 мкм, прозорий або блакитний.
Для меблів. При застосуванні плівки вдається суттєво скоротити обсяг упаковки та зберегти всі її захисні властивості. Покриття виключає попадання пилу та бруду на виріб, захищає його від механічних пошкоджень.
ПВХ-конструкцій. Використовуються плівки завтовшки від 50 мкм з акриловим або каучуковим шаром. Вони можуть бути прозорими, чорно-білими та блакитними.
Для скла. Використання захисної плівки дозволяє підвищити теплоізоляцію, знизити несприятливий вплив шкідливих випромінювань, збільшити механічну міцність вітрин, вікон та дзеркал.
Ступінь адгезії захисної плівки може бути різним. Це накладає обмеження щодо її застосування щодо окремих поверхонь. При правильному виборі захисного покриття забезпечується належний механічний захист поверхонь, а при її видаленні слідів не залишається.