стрейч плівка

 

плівка стрейч

Плівка стрейч з 70-х років минулого століття є одним з основних пакувальних матеріалів. Область застосування стретч-плівки дуже широка. Будь-яка продукція, що вимагає транспортування і зберігання, може бути упакована cтретч-пленкой.Удобство використання, невисока вартість і практичність роблять стретч-плівку найважливішим продуктом на ринку пакувальних товарів. Великою популярністю стретч-плівка користується в харчовій промисловості, так як захищає продукти харчування від зовнішніх воздействій.Іспользованіе стрейч плівки значно спрощується, завдяки наявності диспенсера або оброллера, за допомогою якого вантаж упаковується значно швидше, а плівка витрачається більш економічно.

Висока еластичність і липкість стрейч-плівки дозволяє відмінно закріпити коробки (ящики) в загальній упаковці. Це властивість матеріалу обумовлює його високу міцність на розрив.

Ще однією особливістю стрейч-плівки є також здатність стискатися після рстяженія, іншими словами приймати форму, яка була до розтягування, на величину розтягування вказує така характеристика як престрейч. Обмотуючи палети, плівку розтягують, на великих виробництвах це робить автомати з пакування, на дрібних це роблять вручну і в процесі повернення плівки в початковий стан, утворюється «утримує сила», що забезпечує скріплення вантажу.

Розтягуючись, стрейч-плівка може до 4-х і більше разів, таким чином довжина в рулоні може бути більше і кількість упакованих палет пропорційно буде більше.

Престретч 150% вказує, що 1 метр плівки може бути розтягнутий до 2,5 м і якщо намагатися тягнути ще то плівка рветься, але дана характеристика не вказує здатність до розриву на кутах коробок або виробів.

Не менш корисним властивістю стрейч-плівки є прилипання шарів матеріалу один до одного, що дозволяє упакувати продукцію герметично.

Переваги упаковки стрейч плівкою:

надійна і точна фіксація пакувальних одиниць на палеті;
економічність упаковки за рахунок високих технічних характерітсіка;
неможливість забруднення і пошкодження вантажів при стандартній траспортуванні і складуванні;
герметичність;
завдяки прозорості упаковки або кольором стрейча, контроль за її вмістом;
відносно низька вартість плівки на одиницю товару;
пінкою можливо працювати як в спеку так і в мороз;
стрейч плівка не залишає слідів клею.

Стрейч-плівка, залежно від способу застосування, може бути автоматичною (машинної) і ручний.

Так, машинна стрейч плівка (нар: – автомат) використовується для упаковки шляхом її натягу і подальшого укладання палетайзери (спеціальними машинами), на обертову паллету з товаром або навпаки, в залежності від конструкції пакувального обладнання. .

Залежно від властивостей, машинна плівка буває декількох видів:

стрейч плівка з показником престретч 150% орієнтована на використання в палетайзери, які не обладнані престрейчевим механізмом і, природно, що не вимагають ніяких підвищених показників фізико-механічного виду. Плівці відповідають помірні міцнісні характеристики при розтягуванні і накладення на упаковувати продукцію або таку плівку використовують для легких вантажів.
стретч плівка (показник престрет 220-250%). Рекомендують використовувати на різних типах палетопакувальників, як з наявністю престрейчевого механізму, так і без нього. Попереднє розтягнення може бути не більше 250%. Така плівка характеризується прекрасними збалансованими показниками міцності і липкості.
стрейч жорстка плівка (показник престрейч не більше 220%). Призначена для використання на різноманітних палетопакувальника. Застосовується для упаковки важких вантажу в ситуаціях, коли необхідна підвищена жорсткість поряд з високим стягує зусиллям і міцністю на розрив. Робоча розтягнення від 200 до 220%. Один з існуючих видів відрізняється наявністю зовнішнього антиадгезійних (антіліпкого) шару, що знижує знижувати липкість плівці і запобігати залипання плівки до поруч стоїть паллетам.
Power стрейч плівка (показник престрейч більше 300%). Рекомендована до використання на палетопакувальника високошвидкісного типу, які забезпечені престрейчевим механізмом і дозволяють досягати рівня розтягування в 300%. Підвищений відсоток попереднього розтягування дає можливість для істотної економії на одній одиниці упаковки за рахунок високої швидкості упаковки (практично не рветься) і меншої кількості витрат плівки. Володіє високими характеристиками міцності, високої ударної стійкістю, відмінною липкостью, високим утримує зусиллям і супер стійкістю до проколювання.

Ручна стрейч-плівка використовується для упаковки різних вантажів на палетах у невеликих обсягах, а так само упаковувати різні еденічние вироби оберігаючи їх від механічного впливу або від впливу навколишнього среди.Ета плівка дозволяє переупаковувати товар, не застосовуючи додаткового обладнання.

Стрейч-плівка дозволяє вберегти вантаж від різних впливів поза

 •  

 

 • Товщина плівки 10,15,17,20,23 мкм
  Матеріал плівки лінійного поліетилену низької щільності
  Розтягування 150,200,300%
  Ширина 500 мм
  Для ручної та машинної намотування
  Вага рулону 2,2 кг / 1,7 кг / під замовлення
  Вага втулки 0,2 кг

  Авто плівки

  Область застосування стрейч-плівки досить широка: будь-яка продукція, що вимагає транспортування і зберігання, може бути упакована такою плівкою.

  Агорстрейч плівка

  упаковка овочів

  Стандартна упаковка вантажів