Архітектурна плівка

АРХІТЕКТУРНІ ПЛІВКИ: 4 ПЕРЕВАГИ, 3 ПОРАДИ З ВИБОРУ І 2 СПОСОБИ ОКЛЕЙКИ

Чому вікна обклеюють архітектурною плівкою? На це є низка причин:
Змінити зовнішній вигляд фасаду.
Створити ефект односторонньої видимості, уберегти себе від сторонніх цікавих очей.
Запобігти проникненню ультрафіолетового випромінювання, а значить і захистити предмети інтер’єру від вигоряння.
Підтримати комфортну температуру всередині приміщення. Це є актуальним і для літнього, і для зимового періоду. Так, влітку ви можете скоротити витрати на кондиціювання, а взимку на опалення.
Яка з цих причин першорядна кожен визначає сам, але чим би ви не керувалися ви повинні знати, що тонувальні плівки для скла житлових будинків мають відмінності. У чому вони полягають, розглянемо у цій статті.

Різновиди архітектурних плівок
Вибрати тонувальну плівку не так просто. Іноді фото та відгуків покупців недостатньо, а все тому що на сайті технічні характеристики багатьом просто не зрозумілі. Щоб ваш вибір був легким, а придбання принесла очікуваний ефект розглянемо основні відмінності.
Перш ніж купити архітектурну плівку, зверніть увагу на такі показники, як VLT, IRR, UVR.

VLT
Показник пропускання видимого світла, або ступінь світлопропускання. Щоб не заплутатися в цифрах, запам’ятайте – чим вищий показник, тим прозоріше покриття. Якщо обклеїти скло плівкою з низьким відсотком, то в нічний час видимість буде дещо гіршою, якщо з високим – краще.
IRR
Визначає відсоток відображення інфрачервоного випромінювання. Саме цей показник забезпечує оптимальний температурний режим усередині приміщення. Чим вищий рівень, тим більший захист.
UVR
Відсоток захисту від ультрафіолетового випромінювання. За показником можна зрозуміти обсяг відбиття ультрафіолету. Відповідно, що він вищий, то менше променів проникає до будинку. Такий захист здатний не тільки вберегти меблі від потьмарення та втрати кольору, а й зменшити шкідливий вплив сонця на організм людини.
Яку тонувальну плівку замовити?
Однозначно сказати, яку архітектурну плівку вибрати не можна. Все залежить від завдань, які ви бажаєте, щоб вона вирішувала. Не знаєте, яку замовити? Зверніться до досвідчених консультантів інтернет-магазину Vissbon, які допоможуть вам. І обов’язково вкажіть, яким способом ви тонуватимете скла. У разі самостійного поклеювання не забудьте купити всі необхідні для цього інструменти.
Тонування скла плівкою: що потрібно врахувати?
Архітектурну плівку клеять:
з внутрішньої сторони;
всередині склопакет.
Самостійно розбирати склопакет не потрібно. Такий спосіб тонування скла зручний при встановленні нових віконних конструкцій. Ви можете домовитися із заводом-виробником, і вони здійснять монтаж плівки ще на етапі виробництва.

 

Якщо вікна міняти ви і не думали, то обклеїти її можна із внутрішньої сторони приміщення. Це можна зробити самостійно. Для цього вам знадобиться:
спеціальні інструменти (ракель, вигін, гострий ніж);
пульверизатор із мильним розчином;
промисловий фен;
помічник (без нього вам буде важко).
Послідовність самостійного тонування скла

Уважно оглянути скло. Якщо є тріщини, то плівку наносити не можна.
Якщо все в порядку, то добре вимийте вікно і протріть його знежирювачем.
Приготуйте мильний розчин (3-4 краплі прозорого шампуню з нейтральним Ph на 1 літр води).
Розтягніть плівку по периметру скла та закріпіть її.
Відріжте необхідний шматок із запасом по 1,5 см з кожного боку. Будьте уважні!
Використовуючи пульверизатор, намочіть вікно. Зніміть частину підкладки та прикладіть плівку до мокрої ділянки. Починати краще згори у напрямку низу. Так вам буде простіше вигнати воду і вирівняти краї плівки під шибку.
Використовуючи вигонку та ракель, розрівняйте плівку. Все, на цьому етап обклеювання завершено.
Зазначимо, що повне висихання плівки відбувається через 3-10 днів. У цей період краще не мити вікна.
Якщо у вас немає досвіду або ви не впевнені, що у вас вийде, зверніться до професійних обклеювачів.
Замовити плівку ви можете в інтернет-магазині Vissbon. У каталозі представлені архітектурні плівки за найкращою ціною. Наявність плівки з різними показниками захисту дозволяє вибрати відповідний матеріал.
Звертайте увагу на UVR, якщо вам важливе відображення ультрафіолетових променів. Для підтримки максимально комфортної температури всередині приміщення потрібно дивитися показник IRR. Якщо ви хочете зробити своє життя приватним, враховуйте VLT.
Якщо у вас виникли питання щодо вибору плівки або заплуталися в технічних параметрах, зверніться за допомогою до менеджерів. Вони проконсультують і підкажуть яку плівку вам підійде, виходячи з ваших вимог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *