Плоттерная порезка Киев, Самоклеящиеся пленки для рекламы

Інструкція по правилам зберігання самоклеючих плівок

Зберігання самоклеючих плівок

 

З метою забезпечення незмінності експлуатаційних властивостей плівок під час їх зберігання необхідно встановлювати рулони вертикально або розміщувати їх на спеціальних підвісних опорах, орієнтованих горизонтально. Місця зберігання повинні бути розташовані подалі від джерел тепла та прямого сонячного проміння. Не можна розташовувати рулони горизонтально один на одному, якщо відсутні пластикові кінцеві насадки, що підтримують стаціонарне положення рулону в коробці.

При зберіганні плівки не варто без необхідності пошкоджувати фабричну упаковку. З метою захисту матеріалу від запилення та негативного впливу коливань вологості повітря з оригінального пакування (коробки, пакету тощо) рулони виймають безпосередньо перед роботою. Після завершення обробки (наприклад, плоттерна різка) залишки плівки слід помістити в упаковку. Матеріал  не повинен підлягати різким перепадам температур, тривалій дії зависоких або занизьких температур, розміщуватись під прямими сонячними променями або поблизу від джерел тепла. Температура зберігання сягає +18… +22 градусів.

Характерні дефекти при порушенні правил зберігання

ДефектВірогідна причина дефектуМетод подолання
·         Ум’ятина на плівці

 

 

 

 

 

 

 

·         Світлі полоси та білі плями по краях рулону або по всій площі плівки

 

 

 

 

 

 

Плівка тривалий час зберігалась в горизонтальному положенні, можливо під тиском або без пакування.

·         Рівномірно прогріти плівку феном, помістити її у необхідні умови зберігання. Уникати тісного прилягання рулонів один до одного.

 

·         Ці дефекти частіше за все не можна видалити, проте можна спробувати їх скоректувати за допомогою вищезазначеного методу.

Плями на плівці·         Занадто висота температура в приміщенні.

·         Плівка знаходилась в безпосередній близькості біля вікна та піддавалася впливу ультрафіолетового випромінювання.

Помістити плівку в більш прохолодне приміщення, подалі від вікна.
Пом’якшення клею, його виділення на поверхню плівки на краях, порушення рівномірності клейового шаруЗанадто висока температура в приміщенні.Помістити плівку в більш прохолодне приміщення.
Деформація плівки, відшарування, короблення підложкиЗначні коливання вологості.Помістити плівку в більш сухе приміщення.
Плівка занадто жорсткаЗанизька температура в приміщенні.Забезпечити рекомендовані умови зберігання, необхідну витримку в робочому приміщенні.

 

Особливості зберігання світловертаючих плівок

Зберігання світловертаючої плівки відбувається при температурі від +18 до +25 градусів та відносній вологості 30-60%, подалі від джерел тепла та сонячного проміння. Рулони плівки необхідно зберігати у фабричному пакуванні (пакет або коробка) в горизонтальному положенні на спеціальній підставці, або в підвішеному стані на відповідних опорах. Щоб запобігти механічним пошкодженням не слід вкладати плівку у високі штабеля та розміщувати її на жорстких поверхнях у вертикальному положенні. При неправильному складуванні можуть виникнути непомітні на перший погляд дефекти, які після монтажу готового виробу стануть добре помітними. Значні поверхневі та торцеві пошкодження негативно впливають на якість плоттерної нарізки. Рулони після використання слід зберігати у фабричному пакуванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *