Защитные самоклеющиеся пленки

Применение пленки для защиты деревянных изделий

Применение пленки для защиты деревянных изделий

Дерев’яні вироби мають тверду, але чутливу до механічних пошкоджень, нашаруванню бруду поверхню. Нові двері, віконні конструкції з дерева, меблі потребують захисту під час складського зберігання, транспортування, збирання або монтажу. Віконні рами, двері, меблеві фасади, що були в експлуатації, потрібно захищати під час проведення ремонтних робіт, при переміщенні на нове місце служби.

Тонка полімерна плівка (захисна, пакувальна) дозволяє зберегти чистоту поверхні, уберегти її від потертостей, дрібних подряпин. Нею покривають лицьову сторону та торці виробів. Меблі загортається в пакувальний матеріал як у розібраному, і у зібраному вигляді.

Асортимент захисних плівок для дерева
При роботі з дерев’яними виробами використовуються такі плівки з ПВХ:

без адгезиву (клею);
з клеючим складом на одній із сторін (прозорі, кольорові).
Стретч-плівка
Цей вид пакувального матеріалу найпопулярніший. Він гарантує герметичність упаковки, повний захист виробів від води та бруду.

Матеріалом для виробництва стретч-плівки є полімери: поліетилен, етилен, вінілацетат. Її основні властивості:

гарна розтяжність;
стійкість до утворення розривів, проколів.
При обмотці дерев’яних предметів верхній шар плівки утримується на попередньому шарі без використання клею (ефект престретча).

Захисна самоклейка –   ідеальне тимчасове покриття
Самоклеєння покрита клеючим складом з одного боку. Клей на основі модифікованого акрилу, синтетичного каучуку забезпечує надійну фіксацію плівкового матеріалу на поверхні виробів. Його сум’яття та розрив виключаються. Після зняття покриття не залишається слідів клею, навіть за тривалого кріплення. Оскільки разом з плівкою забирається частина вже наявних забруднень і пил, навіть меблі, що були в експлуатації, виглядають більш чистими, оновленими.

Безбарвні плівки з поліетилену високого тиску кріплять на широкі поверхні. Вони абсолютно прозорі, дозволяють легко ідентифікувати упакований виріб або його частину. Товщина полотна 50-120 мкм. Матеріал легко розтягується. Працювати із ним легко, зручно.

Іноді в рекламних цілях на плівку наносяться логотипи компаній-виробників, інформація про послуги з логістики. Для максимального захисту слід вибирати артикули з великою товщиною полотна та високою щільністю.

Плівки для захисту кромок ДСП та МДФ панелей
Меблеві торці зазнають значних ударних навантажень. Їхній зовнішній вигляд часто суперечить елегантній красі фасадів. Спеціальна кромкова ПВХ плівка вирішує ці завдання у комплексі:

зміцнює торцеву поверхню;
покращує її зовнішній вигляд.
Кромочні матеріали зазвичай кольорові, з матовою або глянсовою поверхнею. Їхнє кріплення здійснюється переважно за допомогою спеціального обладнання, в умовах майстерні або виробничого цеху.

Закріпити плівку можна і в домашніх умовах (якщо потрібно поновити дизайн). Для роботи необхідний будівельний фен та надійний термічний клей. Край добре кріпиться як до МДФ, так і до ДСП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *