Защитные самоклеющиеся пленки

Применение защитной пленки для металлических поверхностей

Применение защитной пленки для металлических поверхностей

Будь-яке виробництво зацікавлене у збереженні зовнішнього вигляду своїх виробів надання їх у пункти продажів.

Поліетиленова захисна плівка необхідна для кращого зберігання на складах, навантаження для доставки споживачам та монтажу виробів із металу.

Захисний матеріал виготовляється із спіненого поліетилену під високим тиском з нанесенням клейового шару, що створює на листових виробах міцний захист. Плівка добре протистоїть механічним впливам при тиску та згині та зберігає лакофарбове покриття від сколів та подряпин, що дозволить доставити будівельний матеріал до остаточного споживача в ідеальному стані.

Переваги застосування плівки на металевих поверхнях:
Захист призначений для листового матеріалу з будь-якого металу з гладкою та фактурною поверхнею.
Захисна плівка виробляється з акриловим клейовим складом, який дозволяє на довгий час фіксуватися на гладких та матових профілях з різноманітною фактурою листа.
Наноситься на лицьову сторону металевого виробу з лакофарбовим покриттям, але при необхідності лист можна запакувати повністю.
Еластичний поліетилен відмінно лягає на будь-який профіль металевого виробу, не створюючи між металом та покриттям повітряних порожнин, що забезпечує кращу безпеку металу.
Різна товщина від 30 до 70 мікронів створює можливість застосування плівки на металевих поверхнях з будь-якою фактурою та рельєфом виробу.
Легкий демонтаж захисного шару дозволить без зусиль зняти плівку, а клейовий склад не залишає на металевих поверхнях плям.
Важливо, захисна плівка призначена лише для зберігання та транспортування виробів. Виробники рекомендують прибирати захисний шар з поверхні, відразу після монтажу металевого виробу, щоб уникнути спучування та прилипання плівки до поверхні під впливом сонця та опадів.
Як діє захист
Оптимальний варіант для застосування плівки – це нанесення захисного матеріалу на металеві поверхні у процесі виробництва. Сучасна промисловість забезпечена виробничими лініями, що наносять захисний шар автоматично.

Великі склади будівельних матеріалів для забезпечення максимального захисту металевих поверхонь наносять плівку самостійно. Це дозволяє краще зберегти вироби на тривалий термін, без втрати зовнішнього вигляду та якості матеріалу.

Основні захисні функції поліетиленового покриття:
Захист лакофарбового покриття від дії ультрафіолету.
Металеві поверхні захищені від забруднень та температурних перепадів, при транспортуванні виробів із теплих складів до споживача у зимовий період.
Захист від вологи гарантує ідеальний стан металу без прояву корозії в процесі зберігання.
Створюється додатковий захист місць кріплення та зрізів під час монтажу металевого профілю. Лінія зрізу не деформується та лакофарбове покриття не тріскається при кріпленні.
Нанесення логотипу виробника на металеві поверхні
Нанесення додаткової інформації та застосування плівки з логотипом виробника є найкращим захистом виробів від підробок.

Логотип фірми-виробника на захисній плівці дозволяє споживачеві запам’ятати товар, а це додаткове просування та реклама бренду.

Виробництво захисної плівки дозволяє нанести на поверхню інформацію, яка буде корисною для споживача:
Назва та символ фірми, необхідна контактна інформація про виробника.
Розмірні характеристики та вага виробу.
Дані про сертифікати, що гарантує якість продукції.
Додаткова інформація щодо зберігання та монтажу виробів.
Захисна плівка не тільки захистить металеві поверхні від негативних факторів, але стане вдалою рекламною акцією виробника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *