Архитектурная пленка

Як видалити сліди від скотчу зі скла?

 

Скотч для ремонта агропленки FiX 105

Скотч – дуже корисна та необхідна в кожному господарстві річ. Клейка стрічка використовується як вдома, так на роботі. Але іноді скотч залишає липкі сліди , на які налипає пил та бруд. Ці сліди дуже складно видалити, проте немає нічого неможливого.

Ми розкажемо вам, як саме можна швидко та ефективно видалити сліді від липкої стрічки. За допомогою цих методів можна видалити залишки різноманітних наклейок.

Перший метод – рослинна олія

Липкі залишки від скотчу легко видаляться звичайною рослинною олією, яка є в кожному домі. Для цього потрібно змочити олією ватний диск та протерти місця, на яких залишилась клейка речовина зі скотчу. Якщо необхідно, модна змочити ватний диск вдруге або використати новий диск. Поступово залишки від скотчу розм’якнуть та зітруться. Видалити залишки олії зі скла можна за допомогою сухої ганчірки або ватного диску. Для змивання олії слід використати рідину для миття посуду, яку змивають великою кількістю чистої води.

Другий метод – ацетон

Якщо рослинна олія не допомагає, а плями від скотчу дуже великі, слід використати ацетон. Краще використати м’яку рідину для видалення лаку з нігтів. Ватний диск змочують в рідині та протирають забруднене місце. За допомогою розчинника можна швидко та безпечно видалити залишки клею.

Третій метод – спирт

Можна спробувати видалити залишки клею за допомогою спирту – для цього використовують медичний спиртовий розчин міцністю 70%. Його можна замінити спиртовою настоянкою огірка або календули. Такий засіб відрізняється м’якою дією та не пошкодить поверхню скла.

Четвертий метод – бензин

Бензин можна використовувати для видалення залишків скотчу з різних поверхонь. Для цього треба змочити вату рідиною та акуратно протерти брудну ділянку. Коли плями будуть видалені, скло треба промити за допомогою миючого засобу.

П’ятий метод – Містер Мускул або Сіліт

Ці два миючих засоби можна придбати в будь-якому магазині побутової хімії. З їх допомогою можна швидко видалити будь-які плями та залишки від клею. За допомогою розпилювача наносять рідину на скло та залишають на декілька хвилин. Губкою для миття посуду протирають скло. У випадку, якщо пляма не зникла після першого застосування, слід використати засіб вдруге та протерти скло абразивною стороною губки. Залишки скотчу та миючого засобу видаляють за допомогою теплої води.

Шостий метод – содовий розчин

За допомогою соди видалять різноманітні види забруднень. Її можна використати навіть для видалення залишків скотчу, але лише в тому випадку, коли сліди були залишені нещодавно. Чайну ложку соди заливають невеликою кількістю води до консистенції рідкої кашиці. В цьому розчині змочують губку та протирають забруднені місця. При необхідності процедуру повторюють.

Сьомий метод – спеціальні засоби

Найбільш ефективний та простий варіант – використати готовий засіб для видалення залишків скотчу. Придбати його можна в канцелярських магазинах. Якщо ви не полінуєтеся придбати цей засіб, то не будете мати проблем з видаленням залишків клейової стрічки на різноманітних поверхнях.

Деякі користувачі використовують для видалення залишків скотчу спеціальні порошки або уайт-спіріт. Однак порошок може залишити на поверхні скла подряпини, тому ми радимо використовувати для очищення один з наведених вище методів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *