Обработка стекла

Як замовити зображення з бажаним кольором або відтінком?

 

В процесі друку зображення для оформлення інтер’єру часто виникає питання – як саме буде виглядати зображення після друку на самоклеючій плівці? Справа в тому, що малюнок на моніторі комп’ютера та зображення на готовому виробі може сильно відрізнятися, адже між цими двома етапами є багато проміжкових видів робіт. Саме тому передбачити, яким буде малюнок, просто неможливо.

Звісно, червоний колір не перетвориться на синій або зелений, але зображення може відрізнятися на кілька відтінків та по яскравості від того, яке ви бачили при замовленні. Калібрування ланцюжку монітор-принтер-друкувальна машинка – дуже складна задача, яка потребує наявності спеціалізованого устаткування, програмного забезпечення, досвіду виконання подібних робіт. В умовах друкувальної майстерні устаткуванні відкалібровано, але на моніторі, на якому ви будете обирати зображення (вдома чи в офісі) калібрування відсутнє. Звідси й різниця в кольоровому забарвленні зображення.

Нажаль, комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, які приймають участь у створенні електронної версії ескізу, не є ідеальними, тому можуть працювати з перебоями. Тому при замовленні зображення ви повинні мати на увазі невеликі відмінності від вихідного файлу. Така сама ситуація стосується друкованого каталогу – каталог та замовлене зображення друкуються на різних машинках, тому повної збіжності бути просто не може.

Якщо ви прагнете повної збіжності кольорової гами, вихід є. для вирішення даного питання використовують кольорову пробу – відтиск кольору, який максимально співпадає з вихідним зображенням. Його роблять з друкувальної машинки, на якій буде друкуватися ваш малюнок. З її допомогою можна виявити проблеми зображення до початку його друку, що дає можливість економії коштів та сил на друк зображення та гарантує замовнику відмінний результат. Кольорову пробу роблять за рахунок замовника, вона потребує додаткових часових витрат.

Якщо ви відмовляєтесь від кольорової проби, то нарікання на розбіжності від побаченого в каталозі або на моніторі в діапазоні 10% або 1-2 відтінки не приймаються.

Ще один важливий фактор, який впливає на кінцевий результат друку, полягає в якості самого скла. Основним компонентом для виробництва скла – кварцовий пісок. Саме від його якості залежить вид кінцевого виробу. Іноді скло має відтінки (частіше за все зелені), на це впливає наявність домі шків окису заліза у складі піску. Якісне скло майже не містить у складі окису заліза та не має зеленуватого відтінку. Поцікавтеся у виробника, яке скло використовувалось для виробництва ваших меблів – це особливо важливо, якщо ви прагнете повного співпадіння відтінків та кольорів на зображенні. Виробнику простіше використати якісне скло під ваше замовлення, аніж потім повністю перероблювати фасадну частину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *