Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для кабель-каналов

Канали для прокладання кабелю несуть не тільки захисну функцію, але й естетичну. За запитами замовників футляр кабель-каналів повинен гармоніювати з інтер’єром. Щоб у процесі монтажу поверхня матеріалу була пошкоджена, їй потрібне тимчасове покриття. З цим завданням упораються захисні плівки.

Захисна плівка на кабель каналі
Навіщо потрібен захист плівка?
Кабель-канали виготовляють із пластику або нержавіючої сталі. Це міцні та надійні матеріали, які захищають електричні дроти від пошкоджень. Дизайнери інтер’єрів продумують кожну деталь. Тому вимоги покупців до вирішення естетичної проблеми технічного обладнання постійно зростають. На конструкцію футляра часто наносять додатковий декоративний шар: однотонне або багатобарвне забарвлення, імітацію різних фактур тощо.

Під час перевезення, зберігання та монтажу є можливість, що поверхня кабель-каналу буде пошкоджена. Неакуратність у роботі чи випадковість призводять до утворення подряпин, сколотих країв чи потертостей.

Захист матеріалу кабелю допоможе уникнути неприємних ситуацій із замовниками. Тому більшість виробників замовляють плівку для своїх виробів. Після закінчення всіх ремонтних робіт вона акуратно видаляється і встановлені комунікації набувають завершеного вигляду.

Як вибрати плівку для кабель-каналів
Плівки для кабель-каналів потрібно вибирати в залежності від матеріалу, з якого вони виготовлені. Консультанти допоможуть вам вибрати захист для вашого типу кабелю. У нашій компанії виробляється захисна плівка з різним рівнем товщини та адгезії клейового шару, що дозволяє легко видалити покриття з поверхні конструкції без пошкоджень після того, як роботи будуть закінчені. Характеризується такими властивостями:

густина;
прозорість;

ступеня адгезії;

колір;

розмір бобіни;

наявність зображення.

 

Замовити захисну плівку для кабель-каналів
У компанії Ліга груп можна зробити замовлення на плівку з потрібними для вас характеристиками. Як додаткові опції можна вибрати захист від ультрафіолетових променів або нанесення написів та логотипів. Назва вашої компанії краще запам’ятається клієнтами. А корисні вказівки допоможуть вирішити питання, що можуть виникнути під час встановлення. Наступного разу вони знову звернуться до вас за продукцією.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *