Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для ковровых покрытий

Защитная пленка для ковровых покрытий

Надійний захист предметів інтер’єру від пошкоджень є важливим завданням для кожного виробника. Під час транспортування, зберігання та встановлення підлогового покриття необхідно подбати про їх надійний захист. Захисна плівка для килимових покриттів довела свою ефективність та необхідність використання. Саме килими та доріжки найчастіше страждають від сильних забруднень, пошкоджень, отриманих в результаті ремонтних робіт. Плівку можна замовити для особистого користування, щоб захистити підлогові поверхні від можливих забруднень (наприклад від святкового застілля або ремонтних та вантажних робіт).

Захисна плівка на килимовому покритті

Переваги використання плівки для захисту килимових покриттів
Вона розроблена спеціально для килимових доріжок, килимів та покриттів, що робить її універсальною для великої кількості матеріалів.

Технологія виготовлення забезпечує зберігання матеріалу при зберіганні в несприятливих умовах, захищає його від бруду.

Також її можна використовувати вже після встановлення виробу, щоб закінчити ремонт без шкоди для килимової поверхні.

Вигідніше витратити невелику суму на захист матеріалу, ніж зазнавати збитків щодо його відновлення або через непридатність.

Як виготовляється захисна плівка?
Для виготовлення захисного матеріалу використається високоякісний тришаровий поліетилен. Він виготовляється під високим тиском на сучасному обладнанні. Ми контролюємо усі етапи створення плівки. Вчасно відрегульована робота дає змогу виробляти продукт бездоганної якості за короткий термін.

Клеючий склад створено на водній основі. Це гарантує повну безпеку бездоганного вигляду матеріалу після видалення захисту і при зберіганні. Клей не зіпсує естетичну привабливість ковроліну, не змінить його колір.

Килим із захисною плівкою та без
Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Як замовити плівку для килимових покриттів
Постачання здійснюються в рулонах. Для зручності використання шар клею розташований зовні. Ви можете заздалегідь вибрати потрібний колір плівки. Також можливе замовлення із власним дизайном або малюнком логотипу компанії, щоб ідентифікувати вашу продукцію на ринку. Ширину можна вибрати з асортименту в кількості від одного рулону. Можливо нарізати плівку в потрібній ширині на замовлення. Мінімальна кількість рулонів складе два піддони продукції.

Наші фахівці завжди допоможуть вам вибрати захисну плівку для вашої продукції, дотримуючись всіх норм постачання. Обов’язково проконсультуйтеся, чи підійде захисна плівка для підлогового покриття. Ми врахуємо ваші особисті умови роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *