Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для листового металла

Листовий метал – матеріал, який виготовляється способом плоского прокату. Металеві листи випускаються у великому обсязі завдяки високому попиту. Метал може бути затребуваний як готового продукту, так і заготовки для зміцнення виробів.

Неправильне зберігання, неакуратне транспортування, непрофесійне застосування є великою проблемою для збереження товарного вигляду листового металу. Покриття металу без надійної може бути пошкоджено, які завдають великої шкоди матеріалу. Некондиційний стан завдасть шкоди вашому бюджету та репутації компанії. Ефективний захист конструкційного матеріалу зможе забезпечити спеціальна самоклеюча захисна плівка.

Захисна плівка на сталевому листі

Характеристика
Сторона: одностороння;
Ступінь адгезії: середня або слабка;
Товщина: від 30 до 80 мікронів;
Довжина рулону: до 2000 м;
Ширина рулону: до 1500 мм;
Колір: прозорий, рідше білий/чорний.
Виробництво та постачання захисної плівки для металевих листів
Міцна полімерна плівка з одностороннім клейовим покриттям на основі спеціальної акрилової дисперсії використовується для захисту покриття матеріалу від подряпин, потертостей, сколів та інших неприємних наслідків неправильного транспортування та зберігання продукції.

Серед основних характеристик – товщина та міцність зв’язку з поверхнею виробів. Товщина впливає на міцність та захисні функції. Для листової сталі найчастіше застосовується плівка із середньою адгезією. Захисний матеріал легко наноситься і без слідів видаляється з металевої поверхні незалежно від терміну нанесення.

У продаж плівка надходить як у прозорому, так і в інших колірних рішеннях. На ваше замовлення можуть бути нанесені логотипи або кольори компанії. Ваша продукція вигідно виділятиметься. Назва марки краще запам’ятається. Це допоможе вам у просуванні на ринку та допоможе клієнтам відрізняти вашу продукцію від підробок. Готову плівку зі складу можна замовити від одного рулону.

Коли захисна плівка потрібна найбільше?
Захисна плівка вирішує такі завдання:

захист листового металу від подряпин, сколів та інших механічних пошкоджень під час транспортування;
перевезення та зберігання металу;
захист листової сталі від корозійних процесів;

збереження товарного зовнішнього вигляду покриття за тривалого зберігання.

Особливо актуальною є захисна плівка для нержавіючого прокату з обробленою поверхнею. Функціональність та невисока вартість заощадить ваш час та засоби для розвитку вашої компанії.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *