Орафол

«NEW LOOK» вашого човна з плівкою Ritrama RІ-WRAP MARINE

Ritrama RІ-WRAP MARINE

 

Ritrama –  провідний італійський виробник самоклеючих матеріалів, пропонує широкий формат плівок «RI-WRAP MARINE» для надання унікального вигляду вашому човну або яхті. Плівки для обклеювання човнів користуються зростаючою популярністю у всьому світі плавання, оскільки це дозволяє більш ефективно, економічно та креативно придати корпусу власної унікальності, ніж це робить традиційний живопис. Плівка є водонепроникним бар’єром, що захищає корпус над ватерлінією і, отже, зберігає його у хорошому стані.

Монтаж плівки займе не більше кількох днів, якщо не годин. Наприклад, 13-метровий човен може бути повністю обклеєний всього за 10 годин без необхідності будь-якої спеціальної обробки плівок. Човен не доведеться на довго витягнути з води. Необхідності демонтажу, розбирання корпусу також немає. Достатньо ретельно почистити поверхні, що будуть обклеюватись, та зашпаклювати пошкоджені або нерівні ділянки. Очищення водою та милом – це все, що потрібно!

Насправді, морський діапазон «RI-WRAP MARINE» гарантує високий рівень захищеності від ультрафіолетового випромінювання та високу стійкість до вицвітання, забезпечуючи захист від подряпин. Серія «RI-WRAP MARINE» складається зі 130-міліметрової вінілової плівки CAST з постійним клеєм. Доступний кольоровий асортимент включає в себе п’ять сучасних кольорів від синього до сірого: «Hot Wheels», «Blue Indigo», «St. Moritz», «Gray» та «Silver Kandy». Cерія «RI-WRAP MARINE» має технологію мікроканалів «AirFlow», яка дозволяє швидко поклеїти плівку без бульбашок або зморшок навіть на злегка вигнутих або опуклих поверхнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *