Защитные самоклеющиеся пленки

Временная защита поверхности при хранении или перевозке

Временная защита поверхности

Транспортування промислової продукції пов’язані з небезпекою пошкодження поверхні предметів чи упаковки. Товари та матеріали втрачають естетичну привабливість. Відновлення потребує матеріальних вкладень та порушує термін реалізації виробів.

Під час будівельних або ремонтних робіт декоративні поверхні, дзеркала, скло, предмети інтер’єру необхідно закрити для захисту від подряпин, попадання фарби, розчинів та сумішей. Для зберігання продукції на складах або відкритих майданчиках необхідно захистити поверхню від вологи, сонячного світла, конденсату та пилу. Під час квартирного або офісного переїзду поверхню меблів, оргтехніки, побутових приладів, творів мистецтва слід укрити від пошкоджень та забруднень.

Тимчасова плівка забезпечує надійний захист полімерних, сталевих, керамічних, дерев’яних, скляних поверхонь під час транспортування та зберігання. Матеріал повторює рельєф поверхні, надійно фіксується і залишає слідів після видалення. Плівку поставляють у рулонах, які можна використовувати для ручного або автоматичного укладання.

Зняття захисної плівки з ПВХ укосу
Характеристика плівки для тимчасового захисту
Прозорий чи кольоровий матеріал покритий шаром акрилової емульсії. Склад не висихає під час зберігання плівки або після нанесення шару захисного на поверхню предметів. Клеюча суміш не містить токсичних компонентів і не впливає на якість декоративних покриттів. Еластичне полотно можна укладати в кілька шарів для ефективного захисту від високої вологості та механічних пошкоджень. Матеріал відрізняється такими перевагами:

надійність та довговічність покриття;
простота нанесення та демонтажу;
значний вибір матеріалу за шириною, товщиною, кольором;
можливість нанесення на плівку фірмових логотипів чи рекламної інформації.
Плівки для тимчасового захисту поверхонь наносять на продукцію відразу після її виготовлення. Предмети та матеріали зберігають товарний вигляд під час транспортування та зберігання. На поверхні не утворюється сколів, подряпин, тріщин, вологих плям чи слідів корозії. Виробники випускають плівку з одностороннім або двостороннім покриттям, що клеїть, харчові полотна для упаковки продуктів харчування.

Особливість зберігання
Зберігати тимчасову захисну плівку рекомендують за температури від +5 до +30 °C. Рівень вологості у приміщенні не повинен перевищувати 70%. Матеріал необхідно укрити від прямого потрапляння сонячних променів. Плівка та котушки підлягають повторній переробці. Термін зберігання матеріалу 9 місяців. Після нанесення полімерне покриття необхідно замінити через 3 місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *