Плоттерная порезка Киев, Самоклеящаяся пленка оракал для мебельщиков

Як нанести малюнок? Трафарет з пластику

Як нанести малюнок? Трафарет з пластику

Плануєте ремонтні роботи? Тоді перед вами постане немало запитань та проблем, які потребують негайного вирішення. Наприклад, яким чином можна прикрасити інтер’єр та зробити його біль яскравим. Необхідно ретельно продумати кожний елемент, що дозволить вам створити оригінальний та гарний дизайн. Для цього можна використати трафаретні малюнки.

Трафаретний розпис

Ви можете обрати для нанесення будь-яке зображення. Не бійтеся фантазувати, адже сучасна поліграфія здатна задовольнити найсміливіші ідеї. Ви можете обрати орнамент будь-якої складності, підібрати кольорову палітру. Навіть якщо ви не є дизайнером, все набагато простіше, аніж ви уявляєте.

Особливу увагу вимагають трафарети багаторазового використання. Їх використовують для нанесення зображень, що постійно повторюються (для створення бордюрів, реклами на асфальті тощо).

Що необхідно для трафаретного розпису?

 • Сам трафарет, який було обрано ( плівка самоклеюча )
 • Краска для нанесення трафарету.
 • Пензлики або валки.
 • Малярний скотч.
 • Аерозольний клей для тимчасової фіксації.

Після того, як у вас буде все необхідне, можна виконувати роботи по нанесенню зображення.

 1. Перший етап – підготовка поверхні, на яку будуть наносити зображення. Поверхню ретельно прибирають, знежирюють, прибирають зайву вологу, пил та бруд.
 2. Треба ретельно перевірити трафарет з пластику – він має бути чітким та рівно прорізаним.
 3. Далі трафарет кріплять до поверхні, на яку будуть наносити малюнок. Варіанти закріплення трафарету на поверхні:
 • З використанням малярного скотчу.
 • За допомогою клею тимчасової фіксації (більш надійний метод, таким чином повністю попереджається підтікання фарби під трафарет).
 1. Далі необхідно підготувати фарбу та пензлі. Для якісного розпису за допомогою трафарету необхідно використовувати невелику кількість фарби. Таким чином ви зможете уникнути затікання фарби під трафарет. Пензель обмочують у фарбу, зайве треба залишити на папері, наносити фарбу на трафарет необхідно крапковим методом. Водити пензлем небажано, це також може спричинити підтікання фарби під трафарет.
 2. Після закінчення фарбування можна знімати трафарет. Знімати його необхідно неквапливо та акуратно, щоб не змазати малюнок. Слід уникати різких рухів. Після цього фарба повинна висохнути.
 3. Після завершення всіх дій необхідно ретельно вимити інструменти та трафарет від фарби, можливо, він вам ще знадобиться.

Виготовлення трафаретів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *