Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для анодированного алюминия

Защитная пленка для анодированного алюминия

Анодований алюміній – метал, що пройшов технологічну обробку, результатом якої стає утворення на поверхні металу тонкої плівки оксиду. Оброблена поверхня може часом бути дещо шорсткою. Матеріал, що має покриття, отримує додаткову цінність: збільшуються антикорозійні властивості, міцність виробів, стійкість до агресивних середовищ, набуваються значних естетичних характеристик, зростає стійкість до впливу зовнішнього середовища та інше.

Такі вироби вимагають обов’язково акуратного поводження з покриттям матеріалу, дбайливого зберігання. Перевезення за умов безпечних для отримання матеріалом механічних пошкоджень. Забезпечити безпеку анодованого алюмінію дозволяє захисна плівка.

Захисна плівка для анодованого алюмінію

Переваги використання захисної плівки
плівка захистить анодований алюміній від можливих подряпин, відколів та інших механічних пошкоджень у процесі зберігання, перевезення;
запобігатиме потраплянню забруднень, вологи;
збереже товарний вид анодованого шару алюмінію до реалізації виробів.
Покриття плівки практично та функціонально. Надійно фіксується, тримається весь період (до 6 місяців), має низьку вартість. Захисна плівка збереже анодований алюміній від механічних пошкоджень, заощадить час та кошти компанії на реалізацію нових проектів.

Особливості плівкового покриття
Плівку можна замовити та підібрати за характеристиками безпосередньо під певний товар. У розрахунок беруться всі особливості продукції. В результаті плівковий шар отримує особливі якості:

надає продукту естетичний, що привертає увагу товарний вигляд;
зберігає його експлуатаційні характеристики під час зберігання;
простота нанесення та видалення з анодованого алюмінію без пошкоджень та слідів.
При виробництві захисної плівки створюється клейовий склад з необхідним індивідуально підібраним рівнем адгезії.

Захисне покриття прибирають із матеріалу безпосередньо після завершення монтажних робіт.

Купити плівку для анодованого алюмінію.
Продукція, що випускається підприємством, має оптимальне співвідношення ціна/якість. Виготовляється із поліетилену високого тиску. Акриловий клей ідеально фіксує плівку після видалення не залишає слідів. На замовлення ми можемо брендувати захисну плівку, наносячи на неї логотип вашої фірми.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *