Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для вентфасада

Защитная пленка для вентфасада

Вентфасад – це досить дорогий варіант обробки, а його естетичні характеристики нерозривно пов’язані з характеристиками матеріалу. Металокосета сильно схильна до появи різного роду подряпин і потертостей. Найменше пошкодження та матеріал уже втрачає свій вигляд. Зберігання та перевезення такої конструкції, як вентфасад, відбувається без наслідків, якщо використовується спеціальна захисна плівка.

Захисна плівка на вентфасаді
Що таке захисна плівка?

Вона створюється з міцного полімерного матеріалу – поліетиленової плівки високого тиску (ПВД), що дозволяє запобігти механічному пошкодженню. До того ж матеріал ніяк не реагує на вплив лугів, органічних та неорганічних кислот, із сірчаною кислотою. Це робить його ще функціональнішим, адже захист від хімічних впливів теж важливий на території виробництва та будівництва.

Ключові особливості:

Ступінь захисту такого виробу, як вентильований фасад, залежить від товщини плівки, яка, залежно від потреб, становить 20-250 мікрон;
Клеючий склад може бути різним, залежно від необхідного рівня адгезії, тобто. міцності прилипання до поверхні матеріалу;

Захисна плівка виробляється у різних габаритах, замовлення формується з урахуванням наступних виконуваних функцій;

Передбачені різні колірні рішення, можливість нанесення малюнків чи логотипів.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Як вибрати захисну плівку для металокасет?
Щоб перевезення та зберігання вентфасаду не зіпсували її естетичний вигляд, необхідно здійснити замовлення оптимальної кількості плівки з найбільш відповідними характеристиками. Спеціалісти Ліга груп можуть проконсультувати щодо вибору. Для вирішення завдання замовнику зазвичай потрібно відповісти на кілька запитань про те, які габарити має металокасета, про умови використання цього матеріалу.

Чому краще зробити замовлення в Ліга групп
Компанія співпрацює з величезною кількістю організацій. Замовлення плівки саме в Ліга групп можна пояснити великим досвідом роботи з різними клієнтами. За 18 років у виробника з’явився відточений алгоритм роботи, причому це стосується як самого виробництва, так і взаємодії із замовниками.

Покриття як захисної плівки є найбільш ефективним варіантом, який поєднує прийнятну вартість і максимальну корисність, т.к. після перевезення вентфасад немає пошкоджень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *